Restaurace

RESTAURACE S TERASOU

Výběr jídel z našeho menu si můžete dopřát spolu s příjemným posezením v prosklené restauraci s terasou. Nádherné výhledy do údolí Sno a na skalní masiv Chaukhi Vám zpříjemní zážitek návštěvy u nás. Nabízíme Vám velké množství jídel Gruzínské a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Restaurace má kapacitu 50 osob, v letních měsících je navíc k dispozici ještě zastřešená terasa pro 60 osob. Kuchyně hotelu Ethnograph si zakládá na čerstvosti surovin, jejich místním původu i perfektním zpracování. To vše pro Vás bude nevšedním kulinářským zážitkem.

V hotelové vinotéce najdete více než 40 druhů kvalitních vín ze všech koutů Gruzie. Na výčepu máme neustále 4 druhy skvělého českého piva, které sami vyrábíme.

Rezervujte si telefonicky +123 456 789 nebo online mailem!

HOTELOVÁ RESTAURACE

Hotelová restaurace slouží přednostně pro naše hosty. Nachází se ve sníženém přízemí hotelu Ethnograph. Kapacita restaurace je 60 míst a nabízí snídaně pro hotelové hosty formou bufetu (švédského stolu), obědy a večeře v rámci polopenze s bohatým výběrem salátů a dezertů. Celá kuchyně hotelu Ethnograph si zakládá na čerstvosti surovin v BIO kvalitě, jejich místním původu i perfektním zpracování. To vše Vám zajistí nezapomenutelný kulinářský zážitek.

  • Podávání snídaní:                    7 – 10 h
  • Obědy v rámci plné penze:   12 – 14 h
  • Večeře v rámci polopenze:    18 – 21 h

Rezervujte si telefonicky +123 456 789 nebo online mailem!

KONGRESOVÝ SÁL

Kongresový sál je připravený pro pořádání výjezdních zasedání, firemních školení, recepcí, popřípadě rodinných oslav. Nabízí kapacitu 70 míst.  Součástí kongresového sálu je projektor s velkým promítacím plátnem, kompletní ozvučení prostoru a připojení k internetu.

V rámci těchto akcí Vám připravíme občerstvení podle Vašich přání, od jednoduchých přesnídávek až po svatební tabuli. Neváhejte se na nás obracet, jsme připravení Vám vyjít vstříc.

Rezervujte si telefonicky +123 456 789 nebo online mailem!

VINOTÉKA

Ochutnali jste již gruzínské víno? Že ne? Tak neváhejte, protože až ho ochutnáte, tak si ho jistě zamilujete. Na prapůvod pěstování a výroby vína – zrání vinných hroznů v kvevri a následné zpracování bez nějakých přídavných látek – jsou Gruzíni patřičně hrdí. Mnohé se již přiblížilo k evropskému zpracování, ale tradiční plná chuť a výrazná barva zůstaly. Inu, sluníčko dělá divy.

A tak neváhejte a vyzkoušejte nabídku naší vinotéky, kde se to skvosty jen hemží.

Rezervujte si degustaci telefonicky +123 456 789 nebo online mailem!

PIVNICE ČI PIVOTÉKA

Na rozdíl od vyhlášeného gruzínského vína, gruzínské pivo značně pokulhává. Takže jsme šli vlastní cestou a nabízíme Vám několik druhů tradičního ČESKÉHO PIVA od sládka s mnoha zkušenostmi. Používáme jen kvalitní suroviny pro jejich výrobu a horská voda může jen pomoci. Základ necháme vždy stejný, mnohými vyzkoušený a dále budeme hledat, co Vám chutná. Takže neváhejte vyzkoušet i více druhů piva, rádi Vám o jeho výrobě prozradíme víc!

Rezervujte si degustaci telefonicky +123 456 789 nebo online mailem!

HOTELOVÁ NABÍDKA - MENU

JÍDELNÍ LÍSTEK

Každý den pro Vás vaříme z čerstvých kvalitních potravin, které získáváme z mnoha místních prověřených farmiček. Zakládáme si na kvalitních surovinách i kvalitním zpracování.
Vyzkoušejte naší vyhlášenou kuchyni, je možné do ní i nahlédnout 🙂

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Základem je pro nás Vaše zdraví a spokojenost. Připravili jsme pro Vás výběr místních nápojů, velmi kvalitních vín a hlavně jsme zahájili výrobu vlastního piva podle tradičních českých receptur od zkušeného sládka.
Neváhejte vyzkoušet!

VINNÝ LÍSTEK

Gruzínské víno je vyhlášeno svojí kvalitou a tradičním zpracováním - zráním vinných hroznů v kvevri. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší! Přijďte posedět a vyzkoušet plnost danou množstvím slunka a vůni místních půd. Gruzínská vína Vás nemohou zklamat!

FIREMNÍ AKCE- ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE,....

V hotelu Ethnograph Vám nabízíme plné zázemí pro Vaše akce. Plně vybavený kongresový sál má kapacitu 70 míst, ozvučení, promítací plátno. K dispozici Vám budou nejen další prostory hotelu a jeho příslušenství, ale zajistíme Vám též nadstandardní pohoštění přímo Vaší akci na míru. Doporučte nás dále!!
Kontaktujte nás na telefonu +123 456 789 či mailem na info@ethnograph.com , jsme pro Vás k dispozici 24 hodin denně.

SVATBY, OSLAVY, GASTRO VÍKENDY...

Máte v rodině důležitou událost? Chcete ji patřičně oslavit? Nabízíme Vám své prostory a hlavně občerstvení tak, abyste se nemuseli o nic starat. Neváhejte udělat oslavu na úrovni! S Vašimi blízkými můžete strávit nezapomenutelný víkend!
Či jste si vymysleli svojí akci a hledáte prostory, kde jí uskutečnit? I zde jsme Vám k dispozici!
Kontaktujte nás na telefonu +123 456 789 či mailem na info@ethnograph.com , jsme pro Vás k dispozici 24 hodin denně.