Pobytové balíčky

Připravili jsme pro Vás, na zimní i letní sezonu, několik velice výhodných pobytových balíčků, které obsahují kompletní služby ubytování, stravování a dopravy. Vy se již nemusíte na své dovolené o nic starat. Protože Green line hotel Ethnograph nabízí aktivní způsob odpočinku a zdravé trávení volného času, jsou naše balíčky zaměřeny na různé druhy pohybových aktivit. Ty Vám, spolu s odpočinkem v našem wellnes, masážemi a skvělou kuchyní, zaručí perfektní odpočinek, relaxaci a zároveň spoustu nezapomenutelných zážitků z Vašeho pobytu v našem hotelu.

V zimě se zaměřujeme na všechny druhy lyžařských aktivit včetně freeridingu, skialpinismu a heli-ski. Pro milovníky lyžování na sjezdovkách nabízí středisko Gudauri více než 70 kilometrů upravovaných sjezdovek a skipasy jsou samozřejmě součástí lyžařských balíčků. Na létní sezonu pro vás máme připravené pobyty spojené s turistikou, jízdou na elektrokolech a cvičení. Pro méně sportovní zákazníky je připraven relaxační pobyt spojený s výlety do okolí terénními auty, masáže a odpočinek u skvělého gruzínského vína nebo degustace našeho vlastního piva. Nazapomínáme teké na pobyty rodin s dětmi, pro něž je připraveno hlídání, animační programy pro děti s možností výletů na kolech nebo koních. V zimě lyžařská škola nebo kluziště přímo u hotelu.

ZIMNÍ BALÍČKY

LYŽOVÁNÍ V GUDAURI

7 nocí
CENA: 695 Eur/osoba

Hledáte nevšední lyžování pro sebe, svoji rodinu či partu kamarádů? Můžeme Vám nabídnout týdenní lyžování v gruzínském lyžařském středisku Gudauri - Kazbegi na Velkém Kavkaze. Lyžařské středisko nabízí nejen nespočet kilometrů upravovaných sjezdnovek, ale rovněž je známo jako Mekka freeridu. Jako doplněk Vašim zážitkům bude jistě luxusní ubytování v hotelu Ethnograph ve 2 až 4 lůžkových pokojích s mnoha doplňkovými aktivitami, které umocní Váš lyžařský zážitek. Nechte se hýčkat ve wellness či si objednejte masáž, pojďte si večer zabruslit na ledovou plochu či ochutnejte kvalitní gruzínské víno z naší vinotéky, či pánové jistě nepohrdnou českým točeným pivem. Pokud chcete zažít něco víc, než jen lyžování, tak doporučujeme!!!

LYŽAŘSKÁ DOVOLENÁ S DĚTMI V GRUZII

7 nocí
CENA: od 1090 Eur

Hotel Ethnograph nabízí speciální lyžařské týdenní balíčky pro rodiny s dětmi s lyžováním ve známém středisku Gudauri-Kazbegi v Gruzii. Najdete zde luxusní ubytování i širokou nabídku doprovodných programů a aktivit pro svoje děti, jako dětský lyžařský vlek i lyžařskou školu, či bruslení na ledové ploše nedaleko hotelu Ethnograph. Lyžařské středisko Gudauri - Kazbegi nabízí nejen více než 70 kilometrů upravených sjezdových tratí, ale je vyhlášeno i jako Mekka freeridu. Lyžování bude bavit tak nejen Vás, ale rozhodně i Vaše děti. Freeridové možnosti jsou v těsné blízkosti sjezdovek, takže se nemusíte bát, že se Vám děti na Velkém Kavkaze ztratí.

DVOUDENNÍ HELI-SKI V KAZBEGI

4 nocí
CENA: 2590 Eur/osoba

Od poloviny března nabízí hotel Ethnograph i dvoudenní HELI-SKI na Velkém Kavkaze. Dvoumotorový vrtulník Agusta A-109 bude přistaven v blízkosti hotelu, takže můžete ze svého luxusního pokoje přestoupit přímo do vrtulníku a nechat se zanést na široké sněhobílé prašanové pláně a plně si užít freeride při HELISKIINGU. V rámci balíčku máte zajištěno vše od transportu z letiště na hotel, luxusní ubytování i zapůjčení veškeré lyžařské i lavinové výbavy nezbytné pro HELI-SKI. Nemusíte se o nic starat, postaráme se o Vás my a naši profesionální průvodci. Do vrtulníku je ideální skupinka 4, 8 či 12 lidí, kdy je nejlépe využit letový čas při střídání skupin ve vrtulníku a na prašanových pláních.

TŘI DNY HELI-SKIINGU V KAZBEGI

7 nocí
CENA: 3790 Eur/osoba

Od poloviny března nabízí hotel Ethnograph i dvoudenní HELI-SKI na Velkém Kavkaze. Dvoumotorový vrtulník Agusta A-109 bude přistaven v blízkosti hotelu, takže můžete ze svého luxusního pokoje přestoupit přímo do vrtulníku a nechat se zanést na široké sněhobílé prašanové pláně a plně si užít freeride při HELISKIINGU. V rámci balíčku máte zajištěno vše od transportu z letiště na hotel, luxusní ubytování i zapůjčení veškeré lyžařské i lavinové výbavy nezbytné pro HELI-SKI. Nemusíte se o nic starat, postaráme se o Vás my a naši profesionální průvodci. Do vrtulníku je ideální skupinka 4, 8 či 12 lidí, kdy je nejlépe využit letový čas při střídání skupin ve vrtulníku a na prašanových pláních.

SKIALPINISMUS A FREERIDE V KAZBEGI

7 nocí
CENA: 695 Eur/osoba

Pokud Vás láká luxusní skialpinismus ve spojení s luxusním ubytováním, pak nabízíme tento balíček právě Vám na míru. Hotel Ethnograh leží v srdci krásné horské přírody Velkého Kavkazu a nabízí možnosti veškerých outdoorových aktivit ve svém okolí, v zimě tedy freeridu a lyžování v blízkém lyžařském středisku Gudauri - Kazbegi či krásné skialpové túry po Velkém Kavkaze. Naši profesionální vůdci Vás porvedou po nejkrásnějších trasách nedaleko pětitisícového Kazbegu a vyberou nejlehší prašan pro freeride při Vašich sjezdech. Večer můžete své adrenalinové zážitky zažít při večeři s kvalitním gruzínským vínem či točeným českým pivem. Co víc si přát?

LETNÍ BALÍČKY

SPORTOVNÍ TÝDEN POD KAZBEGEM

7 nocí
CENA: 695 Eur/osoba

Turistika a e-kola na Kavkaze
Sníte o Vaší dovolené v krásné neporušené přírodě plné aktivních zážitků? Máte rádi luxus? My Vám to obojí nabízíme právě v týdenním balíčku pro letní aktivní dovolenou v Gruzii s luxusním ubytováním v hotelu Ethnograph. Hotel je umístěn v srdci kavkazské přírody pod pětitisícovým Kazbegem a máte možnost jeho okolí poznat spolu s našimi profesionálními průvodci v sedle elektrokola či turistickými výlety třeba i pomocí vrtulníku. Green line hotel Ethnograph Vám zajistí komfortní relaxaci po náročných dnech plných nezapomenutelných zážitků.

SPORTOVNÍ PRÁZDNINY S DĚTMI V GRUZII

7 nocí
CENA: od 1090 Eur

Dopřejte sobě i svým dětem pohodové společné prázdniny plné zážitků! Kavkazská příroda Gruzie Vám nabízí krásnou neporušenou přírodu a mnoho možností, jak ji poznat - elektrokola, díky kterým se děti stanou Vašimi rovnocennými partnery, turistika či bohaté vyžití kolem luxusního green line hotelu Ethnograph - wellness, masáže, multifunkční hřiště, dětské hřiště.... V hotelu Ethnograph strávíte nejen příjemné společné chvíle, ale dopřejete si i kvalitní jídlo a při odpočinku i výborné gruzínské víno či české točené pivo.

VIP PROGRAM V ETHNOGRAPHU

7 nocí
CENA: 1390 Eur/osoba

Heli-hiking, elektrokola a výlety na koních.
Green line hotel Ethnograph Vám nabízí nejen luxusní ubytování v srdci kavkazské přírody pod pětitisícovým Kazbegem, ale i spoustu doprovodných adrenalinových zážitků. Již jste zkusili HELI-HIKING? Vrtulník Vás zanese na počátek Vašeho treku a Vy si užíváte krásné výhledy s minimálním převýšením. Či si dáte projížďku v sedle elektrokola? Naši zkušení průvodci Vám vyberou trasu podle Vašich přání a možností. Okolí hotelu nabízí ale i mnoho možností na jednodenní turistické výlety po okolí. Tak neváhejte a svěřte se do naší péče! Program je určen pro skupiny 4 - 5 osob.

POHODOVÝ, RELAXAČNÍ A POZNÁVACÍ TÝDEN V ETHNOGRAPHU

7 nocí
CENA: 645 Eur/osoba

Green line hotel Ethnograph Vás bude po dobu Vaší dovolené hýčkat tak, že si dokonale odpočinete. Ethnograph hotel se nachází v srdci krásné horské přírody Velkého Kavkazu v Gruzii a nabízí nejen široké hotelové vybavení, jako wellness, masážní centrum, multifunkční hřiště, dětské hřiště, 2 restaurace, vinotéku i pivní bar, ale hlavně mnoho doplňkových aktivit v okolí hotelu. Můžete se svěřit do rukou našich zkušených průvodců, aby Vás provedli po okolních přírodních i kulturních zajímavostech či si můžete dopřát vyhlídkový let vrtulníkem a shlédnout krajinu pod pětitisícovým Kazbegem z výšky.

AKTIVNÍ TÝDEN V GRUZII PRO SENIORY

7 nocí
CENA: 595 Eur/osoba

Týdenní balíček s aktivním programem v srdci krásné kavkazské přírody a odpočinkem při wellness či masáži Vám nabízí Green line hotel Ethnograph. Svěřte se do naší péče, budou se Vám věnovat naši profesionální průvodci, kteří Vám doporučí výlet podle Vašich možností. Výlet s elektrokolem či turistika Vám umožní poznat to nejhezčí z oblasti pod pětitisícovým Kazbegem. Vaše zážitky budou doplněny luxusním ubytováním s kavlitní gruzínskou kuchyní a nabídkou gruzínských vín i českého točeného piva. Při slunečném počasí můžete doplnit škálu zážitků o vyhlídkový let s vrtulníkem. Užijte svoji aktivní dovolenou naplno.

TÝDEN JOGY, CVIČENÍ A RELAXACE V SRDCI KAVKAZU

7 nocí
CENA: 745 Eur/osoba

Přeneste se se svojí aktivitou do nádherné hosrské přírody Velkého Kavkazu v Gruzii. Vaše jóga i kondiční cvičení dostane jiný rozměr. Užijete příjemné léčivé horské klima, aktivní cvičení doplníte turistickou procházkou či výletem s elektrokolem v krásné přírodě pod pětitisícovým Kazbegem a Vaše tělo bude hýčkat wellness spolu s masáží v luxusním hotelovém green line komplexu hotelu Ethnograph. Spojte Vaší aktivitu s dalšími zážitky, prožijete krásnou dovolenou a budete se cítit odpočatí. Nechte nás se o Vás postarat.

MASÉRSKÝ TÝDENNÍ KURZ

7 nocí
Chcete se něco nového naučit? Zdokonalit se v dovednostech profesionálního maséra a při tom zažít nezapomenutelnou dovolenou? Green line hotel Ethnograph Vám nabízí masérský kurs zakončený vydáním ceritifikátu, abyste mohli začít či pokračovat ve své masérské praxi. Hotel Ethnograph Vám kromě luxusního ubytování s wellnessem poskytne mnoho doplňkových aktivit, takže záleží jen na Vás, jak svůj volný čas využijete. K dispozici Vám jsou naši zkušení průvodci, kteří Vám doporučí to nejzajímavější z okolí pětitisícového Kazbegu. Můžete vyzkoušet elektrokola, jízdu na koních či vyhlídkové lety vrtulníkem, či se jen toulat v krásné horské přírodě okolí hotelu Ethnograph.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte vhodný dárek pro Vaše aktivní příbuzné a známé? Chcete nabídnou nové zkušenosti a zážitky? Snažíte se Vaše blízké posunout dál?

Neváhejte objednat dárkové poukazy u nás, a to hned v několika hodnotách. Vyberte a dopřejte svým blízkým nevšední zážitky.