Wellness a masáže

MASÁŽE

Nechte se hýčkat a věnujte se regeneraci svého těla po náročném dni. Čím budete více odpočatí, tím více si užijete další zážitky a aktivity. Masáž je výborným prostředkem ke zmírnění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů a odbourání stresu. Masáž zlepšuje kloubní činnost, zvyšuje pohyblivost kloubů, pomáhá odbourávat odpadní látky z těla a tím odstraňuje únavu. Je libo takovou masáž? Po aktivním dni se můžete nechat hýčkat.

Na výběr jsou Vám k dispozici 4 základní hodinové masáže, ale v našem centru je možno domluvit si i individuální podmínky. Zkušení maséři Vám vyjdou vstříc.

CENÍK MASÁŽÍ

KLASICKÁ MASÁŽ

CENA: 35 Eur
Klasická masáž celého těla, spojená s odblokováním páteře. Přínosem je zmírnění únavy a zrychlení krevního a lymfatického systému k urychlení regenerace celého těla.

THAJSKÁ MASÁŽ

CENA: 35 Eur
Thajská masáž obsahuje prvky jógy a akupresury. Pro velké množství protahovacích manévrů se někdy nazývá "aplikovaná hatha jóga". Budete se cítit mladě.

LYMFATICKÁ MASÁŽ

CENA: 35 Eur
Zdraví velmi prospěšná jemná masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek celého těla. Podpoří Váš imunitní systém.

MEDOVÁ MASÁŽ

CENA: 35 Eur
Masáž jako pohlazení. Použití kompresních masérských tahů odstraňuje stré usazeniny a toxiny z hlubokých tělesných tkání. Dopřejte svému tělu tuto detoxikační kúru.

WELLNESS

Wellness centrum Green line hotelu Ethnograph Vám umožní dopřát si opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu.

Nabízíme několik možností, jak prožít skvělý aktivní pobyt spojený s relaxací v našem wellness centru. Spojení komfortního ubytování, aktivně stráveného času a wellness je dnes velmi žádané nejen z důvodu odpočinku, ale i z pohledu Vašeho zdraví. Vše je u nás navíc umocněno atraktivním prostředím pod 5000 vrcholem Kazbegu.

Vstup do wellness centra je pro hotelové hosty zdarma.

Provozní doba wellness centra je od 12 do 21hodin, poslední vstup bude umožněn ve 20h.

Maximální kapacita wellness centra je 20 osob. O naplněnosti se můžete informovat na recepci Ethnograph hotelu.

FITNESS

Pro doladění Vaší kondice, změnu pohybu a aktivní odpočinek nabízíme vybavený fitness sál Green line hotelu Ethnograph.  Neváhejte navštívit a vyzkoušet několik druhů posilovacích strojů, k dispozici jsou Vám veškeré cvičební pomůcky a pokud budete chtít vedení kondičního trenéra, obraťte se prosím na naší recepci.

Vstup je pouze pro hotelové hosty a je zcela zdarma.

REHABILITAČNÍ, WELLNES POBYTOVÉ BALÍČKY

POHODA, RELAX, POZNÁNÍ

7 dní
Užijte týden plný pohody a krásy neporušené přírody Kavkazu, hýčkání ve wellness centru, masáží a skvělého zázemí Green line hotelu Ethnograph.

AKTIVNÍ TÝDEN PRO SENIORY

7 dní
Wellness, masáže a aktvní náplň dne. To vše je připraveno pro seniorský týden v Green line hotelu Ethnograph v srdci kavkazské přírody.

JÓGA, CVIČENÍ A RELAXACE

7 dní
Týden jógy a relaxace v srdci kavkazské přírody s dokonalým zázemím Green line hotelu Ethnopgraph. Neváhejte se věnovat sami sobě, pomůžeme Vám.

TÝDENNÍ MASÉRSKÝ KURZ

7 dní
Chcete strávit příjemný týden v srdci kavkazské přírody a zdokonalovat své umění masáží? Máme pro Vás jednu z nejlepších profesionálních školitelek.