Výlety vrtulníkem

HELI-HIKING

K jezeru Tanye a řeka Assa

CENA: od 450 EUR/ osobu
při obsazenosti vrtulníku 5 klienty
Máte možnost navštívit po zemi nepřístupný, zaomenutý kout Gruzie, opuštěná údolí na hranici regionů Pshavi a Khevsureti. Máte možnost se projít kolem horského jezera Tanye, podél vytékajícího potoka až k údolí řeky Assa až do historické vesničky Amgha.
A jak se tam dostat? Náš vrtulní Vás zanese na počátek treku. Nejekonomičtější varianta je při obsazenosti vrtulníku 5 klientů + 1 průvodce. Užijte HELI-HIKING!

Jezera Abudelauri

CENA: od 200 EUR / osoba
při obsazenosti vrtulníku 5 klienty
Nechte se vrtulníkem přenést přes sedlo Chaukchi do oblasti Pshavi k čarokrásným jezerům Abudelauri na východní straně masívu. Čeká Vás nádherný trek příkrým svahem, sutí i travnatými stráněmi. Trip ukončíme v malebné vesničce Juta. Nejekonomičtější varianta HELI-HIKINGu je při obsazenosti vrtulníku 5 klienty + 1 průvodce.

Ledovcová túra pod Kazbegem

CENA: od 200 EUR / osoba
při obsazenosti vrtulníku 5 klienty
Že jste ještě neokusili atmosféru ledovcové túry? Nedaleko od Vás se nachází ledovec Gergeti splývající z pětisícového Kazbegu. Přelet vrtulníkem kolem Kazbegu spolu s ledovcovou túrou se stane pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Navštívíte horskou útulnu Bethlemi Hut ve výšce 3 650m nad mořem a pod horou Ortsveri sejdete spodní částí ledovce pod vodopády a na louky Saberdze až ke klášteru Sameba. Nejlépe vytížený vrtulník je při obsazenosti 5 kliety + 1 průvodce. Využijte této jedinečné možnosti HELI-HIKINGU!

Tusheti - Makratela - Girevi

CENA: od 650 EUR/osoba
při obsazenosti vrtulníku 5 klienty
Chcete nahlédnout do horské, málo obydlené oblasti Tusheti a projít se po hřebenu třítisícové Makrately? Využijte služby vrtulníku a přeneste se na začátek svého turistického výletu. Projdete hřeben oddělující údolí řeky Pirikita a Tusheti Alazani a dojdete až do poslední vesničky Girevi. Tam už na Vás bude čekat opět vrtulník a Váš HELI-HIKING trip bude završen zpátečním vyhlídkovým letem. Poznáte tak i málo dostupné oblasti!

HELI-SKI

1 den HELI-SKI v Kazbegi

CENA: 990 EUR / osoba, při obsazení vrtulníku 4 klienty
Máte rádi freeride? Chcete získat správnou denní dávku adrenalinu? Pojďte si k nám pro zážitky! Nabízíme celodenní HELI-SKI s veškerým zaopatřením... certifikovaný průvodce, zapůjčení lyžařského a lavinového vybavení, polední lunch na svazích... to vše zajistí dokonalý lyžařský zážitek! Nalétáte okolo 5 000 výškových metrů. Neváhejte a přidejte se k nám!

3 HELI-SKI sjezdy v Kazbegi

CENA: 590 EUR / osoba, při obsazení vrtulníku 4 klienty
Máte rádi freeride? Ještě jste neokusili HELI-SKI? Pojďte ho vyzkoušet s námi. Náš horský vrtulník Vás zanese na krásné prašanové svahy a Vy můžete zažít svoje adrenalinové zážitky! Neváhejte HELI-SKI u nás vyzkoušet, věříme, že se budete k nám vracet 🙂 Součástí této nabídky je profesionální průvodce, zapůjčení lyžařského a lavinového vybavení.

VYHLÍDKOVÉ LETY

Malý paket - 15 min

CENA: od 100 EUR / osoba
při obsazenosti vrtulníku 6 klienty
Nechte se unášet naším horským vrtulníkem nad malebnou gruzínskouo přírodou. Shlédnete krajinu s nadhledem a získáte adrenalinové zážitky. Poznáte nejbližší okolí lyžařského střediska Gudauri - Kazbegi a uvidíte z výšky pětitisícový vrchol Kazbegu. Přijďte si k nám pro nezapomenutelné zážitky při vyhlídkových letech vrtulníkem!

Střední paket - 30 min

CENA: od 200 EUR / osoba
při obsazenosti vrtulníku 6 klienty
Máte rádi adrenalinový zážitek? Tak se neváhejte vznést v našem horském vrtulníku nad krásnou gruzínskou přírodu. Uvidíte ji z nadhledu, všetně majestátního pětitisícimetrové hory Kazbeg a lyžařského střediska Gudauri - Kazbegi. Posuňte hranice své vysněné dovolené! Poleťte s námi!

Velký paket – 60 min

CENA: od 450 EUR / osoba
při obsazenosti vrtulníku 6 klienty
Hodinový vyhlídkový let se stane pro Vás nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem. Neváhejte se přenést do zapomenutých horských oblastí Gruzie. Dvoumotorový vrtulník Agusta A-109 s Vámi může přistát na odlehlých místech, kde lze absolvovat i krátkou horskou túru. K dispozici Vám bude podrobný itinerář po konzultaci s našimi horskými vůdci a trekové hole. Neváhejte se nechat hýčkat, sbíráte zážitky, které Vám nikdo nevezme!

HELI-TRANSPORT

HELI-TRANSPORT

CENA: 2 400 EUR / letová hodina pro max 6 osob

Neláká-li Vás HELI-HIKING či HELI-BIKING ani HELI-SKI, určitě se najde příležitost i pro Vás, jak vidět krásu gruzínské přírody z výšky. HELI-TRANSPORT je dokonalý a rychlý servis v prostředí letecké dopravy. Potřebujete se rychle přesunout na jednání? Nechcete ztrácet čas na silnicích? Vezměte s sebou své kolegy a můžete se dopravit podle Vašich potřeb. Cena vrtulníku je počítána v závislosti na čase a počtu osob ve vrtulníku. Neváhejte využít příležitosti.