Volnočasová zábava

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Žádné dítě není schopno ani ochotno s Vámi vydržet dlouho v klidu. Chcete si posedět u nás v restauraci? Nechte jim volnost. Vašim ratolestem je k dispozici bohatě vybavené dětské hřiště s mnoha moderními bezpečnostními prvky.

Výbavu dětského hřiště jsme konzultovali s odborníky a nechali si doporučit ty nejlepší prvky tak, aby to Vaše děti bavilo. I my jsme to vyzkoušeli 🙂 Věříme, že se hřiště stane hodnotnou zábavou trávení volného času Vašich ratolestí, abyste si mohli chvilku posedět v restauraci hotelu Ethnograph a odpočinout si.

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Jakou máte představu o letní dovolené? Něco nového poznat? Něco nového se naučit? Prožít příjemný čas s přáteli? Toto vše dohromady bychom Vám chtěli nabídnout v rámcí Green line hotelu Ethnograph.

Jedním z prvků pro trávení volného času Vám chceme nabídnou multifunkční sportovní hřiště. Jak dlouho jste již nehráli volejbal? Nohejbal? Tenis? Domluvte se se svými přáteli a pojďte si zahrát! Protáhněte svoje těla po náročné túře či odpočinkovém výletě za památkami. Pokud kolem sebe nemáte známé, zanechte vzkaz na recepci, určitě se najde další nadšenec a rozšíříte tak nejen svoje sportovní obzory, ale i obzory komunikační. Na nic nečekejte a pojďte (si) hrát!

MINIGOLF

Jedním z velice moderních sportů je právě golf. Vybrali jsme jeho malu formu, aby Vám dělala radost při trávení volného času na dovolené. Neschovávejte se ve svém pokoji. Pojďte trávit volný čas aktivně a společně.

Hřiště na minigolf je sice malou, ale vítanou obdobou světa velkého golgu. I zde se, v srdci kavkazské přírody, můžete ponořit do velkých turnajů a zápolení a během svojí dovolené odehrát několik nezapomenutelných partií minigolfu. Bude Vám sloužit jako odpočinek od Vašich denních aktivit či nahradí plnohodnotnou zábavu ve volném čase.

LEDOVÉ KLUZIŠTĚ

Jako malí jste určitě vymetali jakýkoli zamrzlý ryblník v okolí svého bydliště. Pojďme se vrátit znovu do dětství.  Připravili jsme pro Vás v tomto nádherném prostředí kavkazské přírody malý kousek ledové plochy, malý kousek Vašeho dětství a Vaší radosti.

A že nemáte s sebou brusle? Ale my je máme pro Vás v naší půjčovně nachystané. Pojďte si vybrat a vyzkoušet naši ledovou plochu před hotelem Ethnograph. Vás i Vaše děti to bude bavit a s chutí se připraví na další denní lyžování. Život je adrenlin, život je hra.

DĚTSKÝ LYŽAŘSKÝ VLEK

Green line hotel Ethnograph má za cíl nabídnout Vám celou škálu denních i doplňkových aktivit. A důkazem toho, že se staráme nejen o dospělé, ale také o Vaše děti, je dětský lyžařský vlek. Vaše ratolesti tam mohou udělat první lyžařské pokroky a Vy v klidu můžete odpočívat na terase našeho hotelu s výhledem na jejich první lyžařské oblouky.

Pokud nechcete zasahovat do úplných začátků výuky lyžování, přenechte Vaše děti zkušeným instruktorům lyžařské školy, kteří je odborně povedou v jejich prvních lyžařských zkušenostech. A uvidíte ty pokroky, které můžete sledovat z terasy restaurace hotelu Ethnograph od vína či piva. Či můžete své děti svěřit našim instruktorům po celý den a věnovat se lyžování ve velkém lyžařském středisku Gudauri – Kazbegi či strávit celý den na skialpovém výletě. Ten výběr je jen a jen na Vás.

BĚŽECKÉ STOPY

Už Vás nebaví sjezdové lyžování? Chcete se trochu protáhnout a zapotit se? V tomto krásném koutě kavkazské přírody jsme pro Vás připravili upravené běžecké stopy pro běžecké lyžování.

Po náročném lyžařském dni si můžete krátce odpočinout a ještě své tělo trochu potrápit na upravených běžeckých trasách nedaleko hotelu. Připravili jsme pro Vás půjčovnu běžeckého vybavení. Vyberte si u nás a už nastupujte do stopy!! Neváhejte, pokud jsou ideální podmínky.