Půjčovna

PŮJČOVNA ELEKTROKOL

CENA: 35 Eur/den
Nacházíte se v srdci malebné i drsné kavkazské přírody. Chcete vidět co nejvíce? V sedle našeho elektrokola máte velký dosah. Naši cyklističtí průvodci Vám ukáží to nejlepší z okolí a navrhnou cyklotrasu podle Vaší chuti a možností.
Máme pro Vás připraveny čtyři desítky elektrokol různých velikostí českého výrobce TOTEM BIKES s možností přídavné baterie pro navýšení délky cyklistického výletu. Pro rodiny jsme připravili i kola dětská tak, abyste mohli trávit pohodový čas společně. Elektrokolo pomůže smýt výkonnostní rozdíly rodičů a dětí. Přijďte k nám si vybrat, poradíme Vám.
Nabízíme jednodenní půjčení elektrokola s mountainbike průvodcem, který Vám navrhne a společně s Vámi vybere vhodnou cyklotrasu. Uvidíte to nejlepší z okolí hotelu Ethnograph.

LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ

CENA: 10 Eur/den
Při hotelu Ethnograph funguje plně vybavená půjčovna rozličného lyžařského vybavení. K dispozici jsou Vám nejen sjezdové lyžařské sety, ale rovněž vybavení do pohybu ve volné přírodě - skialpové sety včetně lavinového vybavení (ABS batoh, peeps = lavinový vyhledávač, sonda, lopata) a najdete zde i sněžnice. Přijďte si k nám vybrat.
Ulehčíte si cestování a vyzkoušíte kvalitní horské i lyžařské vybavení. Nezapomínáme ani na lyžařskou bezpečnost v lyžařském středisku Gudauri - Kazbegi - helmy máme připraveny nejen pro Vás, ale i pro Vaše ratolesti.
Lyžařské vybavení si můžete vypůjčit na jeden den, na celý týden či můžete každý den vyzkoušet jiný druh pohybu. Je to jen na Vás, jaký zážitek si dovolíte prožít!

SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ

CENA: 15 Eur/den
Nemáte svoje vybavení na snowboard či chcete cestovat nalehko? Umožníme Vám to. Neváhejte nás oslovit, máme pro Vás připravenu celkovou výbavu.
V naší půjčovně si snadno vyberete výbavu podle Vašich potřeb a přání …. snowboard, boty a helmu. Vše vybereme a zarezervujeme na míru předem. Neváhejte objednat jednodenní či vícedenní vypůjčení snowboardového setu.

SNĚŽNICE

CENA: 10 Eur/den
V hotelové půjčovně nabízíme rovněž sněžnice, které Vám umožní pohodový pohyb po zasněženém nedalekém okolí hotelu Ethnograph, ale také výstup do vysokých partií okolních horských velikánů. Pro zvýšení Vaší bezpečnosti Vás vybavíme rovněž lavinovou výbavou a domluvíme Vám horského vůdce. Užijte svůj adrenalinový zážitek naplno.

DĚTSKÉ LYŽE

CENA: 5 Eur/den
Cestujete s celou rodinou? Nechcete se trmácet s veškerým vybavením přes letiště? Máme pro Vás řešení. Veškeré lyžařské vybavení si můžete půjčit až u nás. Objednat vypůjčení lyží si můžete s předstihem a na místě naši pracovníci doladí detaily, pokud se Vám něco nebude líbit. Užijte svůj zážitkový lyžařský týden v naprosté spokojenosti.

ABS BATOHY

CENA: 15 Eur/den
Pro zvýšení bezpečnosti při pohybu v horách doporučujeme lavinový ABS batoh. Bude Vám vítaným společníkem při Vašich skialpových túrách, stejně tak při vycházkách na sněžnicích či freeridingových sjezdech v okolí lyžařského střediska Gudauri - Kazbegi. Užijte své adrenalinové zážitky naplno a bez starostí!!

LAVINOVÝ SET

CENA: 15 Eur/den
Vyhledávač, sonda, lopata
Staráme se o Vaši bezpečnost. Doplňte svoji výbavu o bezpečností lavinové prvky - sondu, lopatu a peeps = nezbytné + ABS lavinový batoh = bezpečné!

Naším zájmem je nejen Vaše spokojenost, ale především bezpečnost. Zkompletujte svoje vybavení o nezbytné doplňky do lavinového zimního terénu kavkazské přírody. Ať jdete sami či ve skupině, vždy se to vyplatí! Je to to nejmenší, co pro svoji záchranu můžete udělat. Naši profesionální vůdci s Vámi pak rádi připraví Váš výlet, zkontrolují vybavení a doprovodí Vás na Vašem tripu.
Nabízíme set : sonda + lopata + peeps. A zároveň nabízíme ABS lavinový batoh, do kterého uložíte nejen lavinový set, ale i svoje teplé oblečení a připravenou svačinu.

SKIALPINISTICKÉ VYBAVENÍ

CENA: 25 Eur/den

Green line hotel Ethnograph je umístěn v srdci kavkazské přírody, která Vám nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Neváhejte ji poznávat vlastními silami. Skialpinismus je jeden z nejpřirozenějších pohybů. Pro Vaši bezpečnost máme vyškoleno několik profesionálních vůdců, kteří Vás rádi doprovodí a vyberou trasu podle Vašich možností a schopností.
Nabízíme Vám kompletní skialpové vybavení … skialpové lyže, pásy, teleskopické hůlky i skialpové boty. Rezervujte si vybavení u nás předem, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného vybavení.
Celou skialpovou výbavu doporučujeme doplnit zapůjčením lavinového setu (sonda, lopata, peeps) a lavinového ABS batohu. Staráme se o Vaše bezpečí!

KONĚ

CENA: 35 Eur/den
Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu…to říká arabské přísloví… co si o tom myslíte Vy? Vyzkušejte na vlastní kůži. Prohlédněte si krásy kavkazské přírody netradiční cestou, naši průvodci Vám pomohou vybrat nejlepší trasy.
V našich stájích chováme několik krásných koní, které jsou Vám k dispozici pro zprostředkování nevšedních zážitků. Navraťme se k přirozenému pohybu a stylu života. Zážitek nebudete mít jen z výletu samotného, ale i ze společnosti našich koní. Přijďte se k nám podívat a seznámit se dopředu.
Nabízíme jednodenní půjčení koně s průvodcem, který vybere trasu po domluvě s Vámi. Zohlední Vaše dovednosti, fyzické možnosti, počasí i Vaši náladu. A pak už se nechte unášet v sedle koně.

FREERIDOVÉ LYŽE

CENA: 15 Eur/den
V rámci naší půjčovny Vám nabízíme celou výbavu pro sjezdové a hlavně freeridové lyžování. Nedaleké středisko Gudauri – Kazbegi Vás naláká množstvím svých sjezdových tratí i možnostmi freeridu. Neváhejte se pustit z kopce, o Vaše vybavení se postaráme my.
Chcete cestovat nalehko? Chcete starosti přenechat nám? Připravíme pro Vás po předchozí domluvě celý set freeridové lyže, teleskopické hole, helmu i lyžařské boty. Pokud si nejste jistí další lyžařskou výbavou, rádi Vám poradíme. Naším zájmem je Vaše spokojenost a bezpečnost. Pro freeride doporučujeme použít lavinový set - sondu, lopatu a peeps a rovněž tak i lavinový ABS batoh, který zvýší Vaši bezpečnost a Vy si užijete nezapomenutelné adrenalinové zážitky.