Programy pro seniory

Již jste někdy navštívili Gruzii? Ochutnali gruzínské víno? Cestovali po kulturních památkách v Gruzii? Pokusíme se Vám vše přiblížit a doporučit to nejpodstatnější. Připravili jsme pro Vás několik balíčků, které se vážou na ubytování Green line hotelu Ethnograph a jsou doplněny o služby tak, aby tvořily pro Vás nezapomenutelnou dovolenou.  Vybírat můžete podle ročního období a Vašeho zaměření.

AKTIVNÍ TÝDEN

Aktivní týden Vám nabídne příjemné jarní či podzimní klima horské kavkazské přírody s plným zázemím Green line hotelu Ethnograph s ubytováním ve dvoulůžkových pokojích a wellnessem.

Balíček „Aktivní týden“ obsahuje komplexní služby od ubytvoání v Green line hotelu Ethnograph s polopenzí, transportem z a na letiště v Gruzii, až po zapůjčení vybavení na Vaše výlety – elektrokola, auto s řidičem pro poznávací výlet po okolí, zapůjčení trekového vybavení pro pořádnou horskou túru. Nezanedbáme ani to gruzínské víno… v rámci balíčku Vám nabídneme jeho degustaci. Služby jsou doplněny o wellness zdarma či pravidelnou dopravou z hotelu do Karbegi, abyste mohli poznat i místní kulturu nezávisle na nás.

POHODOVÝ A RELAXAČNÍ TÝDEN

Poznejte horskou dosud neporušenou kavkazskou přírodu Gruzie. Nabízíme Vám jarní či podzimní příjemné klima zdejších horských lázní. Užijte skvělé zázemí Green line hotelu Ethnograph s tradiční gruzínskou kuchyní a kvalitním gruzínským vínem v místní vinotéce či českým pivem 🙂

Neváhejte využít balíček „Pohodový a relaxační týden“, který Vám nabídne nejen ubytování v exkluzivním Green line hotelu Ethnograph s polopenzí, ale hlavně neomezený vstup do hotelového wellnessu, několik masáží, výlety s průvodcem podle Vašeho výběru.. výlet s koňmi, turistická túra či Vám zapůjčíme elektrokolo. Neváhejte užít svoji dovolenou naplno! Balíček je doplněn degustací kvalitního gruzínského vína či pokud raději holdujete pivu, potěšíme Vás výběrem našeho vyráběného piva podle českých receptur.

LYŽAŘSKÝ POHODOVÝ TÝDEN

Již jste objevili krásu Kavkazu? Krásu Gruzie? Přijeďte si zalyžovat do vyhlášeného lyžařského střediska Gudauri – Kazbegi a my Vám nabídneme plné zázemí a exlkuzivní ubytování Green line hotelu Ethnograph, doplněné o všechny doprovodné a navazující služby.

Týdenní lyžařský balíček Vám nabídneme včetně ubytování ve dvoulůžkových pokojích ****hotelu, polopenze, transportu z a na letiště v Gruzii, 6-denního skipasu, skibusu od hotelu k lanovkám, hotelového wellnessu a dalšího zázemí, které Green line hotel nabízí. Neváhejte se vydat do lyžařského střediska uprostřed Kavkazu, nabízí i neomezené možnosti freeridu. Cestování na lehko Vám umožní naše hotelová půjčovna lyžařského vybavení, kde si předem můžete zarezervovat celý lyžařský set. Neváhejte se na nás obracet, rádi Vám poradíme.

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Nabízíme Vám poznat krásy kavkazské přírody Gruzie z výšky. Neváhejte si dopřát nezapomenutelné zážitky. K dispozici jsou Vám různé délky vyhlídkových letů vrtulníkem (15, 30 či 60 minut), ale nabízíme Vám rovněž HELI-HIKING či HELI-BIKING.

Horský dvoumotorový vrtulník Agusta A-109 Vás zanese nad drsnou horskou kavkazskou krajinu, uvidíte kostely a kláštery zapadlé na nedostupných místech, uvidíte lyžařské středisko Gudauri – Kazbegi z výšky a poznáte celý jeho rozsah, přiblížíte se k pětitisícovému vrcholu Kazbegu. A pokud to chcete spojit s aktivním Vaším pohybem, rádi Vás zaneseme na počátek Vašeho turistického či cyklistického výletu. Cesta zpět už bude na Vás.

Masáže

Prožili jste aktivní den? Potřebujete odpočinek a relaxaci? Nechte se hýčkat a srovnat jednou za nabízených masáží. Naši zkušení masíři se Vám rádi budou věnovat, jak dlouho si budete přát.

Nabízíme několik druhů hodinových masáži – pro relaxaci a odpočinek či uvolnění stresu. Vyberte si z naší stálé nabídky či si domluvte svoje individuální požadavky. Naši maséři Vám rádi vyjdou vstříc.

Půjčovna sportovního vybavení

Hotelová půjčovna Green line hotelu Ethnograph nabízí celou škálu sportovního vybavení… od zimní lyžařské výbavy, přes skialpinistickou výbavu a lavinové sety pro Vaši bezpečnost, ale i elektrokola pro dokonalý zážitek z cyklistických výletů.

Na Vaši dovolenou či práznidny s dětmi v Gruzii můžete letět téměř na lehko. V rámci naší půjčovny Vám nabídneme celouo škálu vybavení pro Vás a Vaše děti, abyste byli plně spokojeni a nemuseli přes letiště dopravovat škálu sportovního vybavení. Neváhejte se nás ptát, rádi Vám vyhovíme a poradíme!