Prázdniny s dětmi

Nabízíme Vám krásnou a nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v srdci horské gruzínské přírody, nedaleko nádherné pětitisícovky Kazbegu.  Nabídneme Vám nejen exkluzivní zázemí Green line hotelu Ethnograph, ale hlavně zázemí pro Vaše děti. Chtěli bychom, aby Vás to dohromady bavilo! Abyste mohli Vy i Vaše ratoslesti prožít celé prázdniny naplno. Abyste se k nám rádi vraceli. Součástí Green line hotelu Ethnograph je v létě multifunkční sportovní hřiště pro dospělé, dětské hřiště, minigolf, a v zimě nabízíme kluziště, uprvené stopy pro běžecké lyžování i dětský vlek. A pokud si chcete zalyžovat sami ve velkém lyžařském středisku Gudauri – Kazbegi, můžete svěřit své ratolesti zkušeným instruktorům lyžařské školy.

Celoročně pak můžete odpočinout v hotelovém wellnessu či si objednat masáž. Chceme Vám nabídnout opravdu komplexní služby.

LYŽAŘSKÝ POBYT S DĚTMI

Hledáte nové destinace vhodné pro celou rodinu? Hledáte exkluzívní hotelové zázemí? Rádi poznáváte nové kraje a kultury? To vše Vám můžeme nabídnout! Gruzie je známá nejen svým lyžařským střediskem Gudauri – Kazbegi, ale i svými možnostmi freeridu pro Vás a Vaše větší ratolesti. Green line hotel Ethnograph Vám připravil týdenní lyžařský balíček pro celou rodinu.

Kromě excelentního ubytování a hotelového zázemí nabízí i služby pro celou rodinu – skibus, dětský lyžařský vlek, lyžařská škola se zkušenými instruktory a na večerní vyžití je k dispozici ledová plocha – kluziště a při vhodných podmínkách Vám upravíme okruh na běžecké lyžování. V rámci lyžařského pobytu s dětmi Vám zajistíme vše od dopravy z a na letiště v Gruzii, ubytování, polopenze, skibusu a lyžařských skipasů do lyžařského střediska Gudauri – Kazbegi. Nechte se hýčkat v zázemí našeho Green line hotelu Ethnograph. A že chcete cestovat na lehko? Naše hotelová půjčovna je Vám plně k dispozici. Nabízí kompletní lyžařské sety pro děti i dospělé. Neváhejte si svoji výbavu předem rezervovat, rádi Vám poradíme!

LETNÍ SPORTOVNÍ DOVOLENÁ S DĚTMI

Green line hotel Ethnograph Vám v srdci krásné horské gruzínské přírody nabízí možnost společné dovolené s dětmi – týdenní balíček „Letní sportovní dovolená s dětmi“. Program bude uzpůsoben tak, abyste mohli trávit čas aktivně a společně. Veškeré aktivity budou podle Vašeho výběru a na Vás bude jen rozhodnutí, zda vyzkoušíte jízdu na koních? E-biky? Turistický výlet po nádherném okolí? To všechno Vám nabízíme v rámci jednoho společného prázdninového balíčku. Je to jen na Vás.

V rámci balíčku Letní sportovní dovolená s dětmi v Gruzii je zajištěno vše, od dopravy z a na letiště v Gruzii, až po ubytování v exkluzivním Green line hotelu Ethnograph pro celou rodinu, polopenzi, zapůjčení vybavení dle programu, tj. elektrokolo na výlet s průvodcem, kůň na výlet s průvodcem a další aktivity podle Vašeho výběru a domluvy. Neváhejte užít společný čas naplno. To vše jsou společné nezapomenutelné zážitky.

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA PRO DĚTI

Chcete, aby se Vaše děti naučili nebo zdokonalili v lyžařském umění? Nejste pro ně dostatečnou autoritou? Chcete si sami zalyžovat? Nabízíme Vám lyžařskou školu.

Nedaleko Green line hotelu Ethnograph se nachází malý dětský lyžařský vlek, kde se můžete věnovat svým ratolestem a sledovat jejich lyžařské pokroky, či je svěřit zkušeným instruktorům a první lyžařské oblouky Vašich dětí sledovat z terasy Green line hotelu Ethnograph. Či se můžete sami věnovat lyžování na velkých sjezdovkách lyžařského střediska Gudauri – Kazbegi a přenechat starost o Vaše děti nám a našim zkušeným instruktorům lyžařské školy.  Určitě je to s námi bude bavit.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Žádné dítě není schopno ani ochotno s Vámi vydržet dlouho v klidu. Chcete si posedět u nás v restauraci? Nechte jim volnost. Vašim ratolestem je k dispozici bohatě vybavené dětské hřiště s mnoha moderními bezpečnostními prvky.

Výbavu dětského hřiště jsme konzultovali s odborníky a nechali si doporučit ty nejlepší prvky tak, aby to Vaše děti bavilo. I my jsme to vyzkoušeli 🙂 Věříme, že se hřiště stane hodnotnou zábavou trávení volného času Vašich ratolestí, abyste si mohli chvilku posedět a odpočinout si třeba na terase restaurace Green line hotelu Ethnograph.

HLÍDÁNÍ, ANIMAČNÍ PROGRAMY

Vybrali jste si aktivity pro dospělé, které Vaše děti ještě nezvládnou? Nechte je s námi! Nabídneme jim bohaté programy přizpůsobové ročnímu období a Vašim přáním tak, aby je to s námi bavilo. Vy si v klidu užijete svoje adrenalinové zážitky a Vaše děti si užijí jiný program podle svého výběru a kondice.

Máme tým vyškolených instruktorů, kteří se rádi postarají o Vaše ratolesti. Nemusíte se srachovat, v dětské společnosti je to bude bavit! Během celého dne můžete užít rozdílné aktivity a večer si sdělíte zážitky z celého dne. I Vaše děti porostou.