Firemní akce

FIREMNÍ AKCE A SEMINÁŘE

Green line hotel Ethnograph nabízí plné zázemí pro Vaše firemní akce, ať už se jedná o školení či seminář nebo jiný typ tmelící akce, teambuildingu.

Plně vybavený kongresový sál má kapacitu 70 míst, ozvučení, promítací plátno. K dispozici Vám budou nejen další prostory hotelu a jeho příslušenství, ale zajistíme Vám též nadstandardní pohoštění přímo Vaší akci na míru. A hlavně jste v srdci jedné z nejkrásnějších gruzínských oblatí a ve stínu pětitisícové hory Kazbeg. Můžete nás doporučit i dále!!

Kontaktujte nás na telefonu +123 456 789 či mailem na info@ethnograph.eu , jsme pro Vás k dispozici 24 hodin denně.

SOUKROMÉ AKCE, SVATBY, OSLAVY

V srdci kavkazské přírody Vám nabízíme luxusní zázemí Green line hotelu Ethnograph pro Vaše oslavy či svatby.

Pozvěte si své příbuzné a známé, aby s Vámi strávili nezapomenutelné chvíle, které jsou pro Vás důležité. Nabídněte jim bezstarostné chvíle s Vámi. My se postaráme o bezproblémový chod Vaší oslavy, abyste si ji též užili. Dokonalé zázemí hotelového ubytování s wellnessem, sportovním vyžitím a okolní krásnou přírodou se jistě stane vítaným  doplňkem Vaší akce. Můžete nás pak doporučit dále!

Kontaktujte nás na telefonním čísle +123 456 789 či e-mailu info@ethnograph.eu . Rádi Vám se vším poradíme. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně.

KALENDÁŘ AKCÍ PRO ROK 2020

Akce 002

PROSTORY HOTELU PRO VAŠE AKCE I ZÁBAVU