Aktivity

Náš Green line hotel Ethnograph nabízí svým hostům i ostatním návštěvníkům, kteří navštíví horské městečko Kazbegi nebo jeho okolí, spoustu zajimavých zážitků a aktivit pro příjemné trávení volného času a odpočinek. V hotelové půjčovně máme k dispozici většinu sportovního vybavení pro aktivní dovolenou v zimně i letním období. Naši zkušení průvodci si pro Vás připravili nepřeberné množství výletů a tras pro pěší turistiku, horské výstupy, elektrokola v létě nebo skialpové výstupy a túry na sněžnicích v zimní sezoně. Součástí hotelu je také šestimístný vrtulník pro pořádání vyhlídkových letů, heli-ski a heli-hikingu. Kromě dvou restaurací s tradiční gruzínskou kuchyní a velkou vinotékou, nabízíme všem zájemcům také konfernční salonek pro pořádání školení, seminářů a setkání. Můžete u nás ochutnat také několik druhů piva, které si sami vaříme. Pro děti i ostatní aktivní hosty je kolem hotelu přichystáno několik sportovišť jako minigolf, dětské a multifunkční hřiště, v zimě potom lední plocha a dětský lyžařský vlek.

VÝLETY & TÚRY

Využijte naši nabídku výletů a aktivit pro zpestření Vaší dovolené na Kavkaze. Buďte aktivní, my Vám budeme k dispozici. Máme mnoho návrhů, jak naplnit Váš čas adrenalinovými zážitky!

Nabídneme Vám výlety od trekingu, cyklistiky až po výlety vrtulníkem. Můžete zvážit, jak využít Váš čas. Chcete zažít něco nového? Naši guidi Vám doporučí ty nejlepší výlety po okolí, z vrtulníku můžete vidět nejen okolí z výšky, ale můžete se dopravit na začátek Vašeho výletu dále od hotelu Ethnograph.  A každý den jinak! A že nemáte nic s sebou? Vybavíme Vás tak, abyste spokojeně absolvovali jakýkoli výlet…treking, e-biking, výlety vrtulníkem, kulturně-poznávací výlety po okolí a v zimě samozřejmě nabízíme skialpinismus, HELI-SKI a v neposlední řadě lyžování ve středisku Gudauri-Kazbegi.

VÝLETY VRTULNÍKEM

Celoročně je pro Vás připraven vrtulník, který Vám umocní Vaše zážitky. Chcete mít nadhled? Využít čas naplno? Neváhejte nastoupit….

Dvoumotorový vrtulník Agusta A 109 Vám je k dispozici nejen pro vyhlídkové lety nad nejkrásnější oblastí Gruzie, ale je možné ho využít jako transportní prostředek či se jen přiblížit k nástupnímu místu Vaší túry, ať už jedete na kole či jdete pěšky. Můžete být každý den jinde a prozkoumat tak rozsáhlejší a zajímavější oblasti.

SEMINÁŘE & FIREMNÍ AKCE

Hledáte pro svoji firemní akci příjemné a netradiční prostředí? Hledáte vybavený sál? Hledáte zajištěné pohoštění a ubytování? Nabízíme Vám vše dohromady.

V hotelu Etnograph v srdci kavkazské přírody Vám připravíme a zorganizujeme celou akci. Přenechte nám svoje starosti, rádi to uděláme za Vás. Nabízíme prostory pro Váš seminář, zajistíme kvalitní občerstvení a postaráme se i o doplňkový program pro celý Váš pracovní kolektiv. Víme, jak na to.

 

WELLNESS & MASÁŽE

Wellness centrum Green line hotelu Ethnograph Vám umožní dopřát si opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu. Několik druhů masáží Vám navrátí Vaši pohodu pro uskutečnění dalších zážitků.

Nechte se hýčkat, umožní Vám to užít si všechny Vaše kulturní výlety či sportovní túry.

Vstup do wellness je pro hotelové hosty zcela zdarma, masáže lze objednat přímo na recepci, telefonicky +123 456 789 či e-mailem reception@ethnograph.eu.

VOLNOČASOVÁ ZÁBAVA

Dětské hřiště, minigolf, multifunkční sportovní hřiště, v zimě kluziště, běžecké stopy a dětský vlek.. to vše Vám pomůže využít naplno Vaši aktivní dovolenou přímo v našem hotelu Ethnograph. Nemusíte hledat, zábavu máte u nosu 🙂 .

Vybavení našeho hotelu je Vám plně k dispozici. Pokud se nechcete vzdálit od Vašeho ubytování, máte zábavu v dosahu. Domluvte si partu na volejbal či nohejbal, Vaše děti si zahrají na bezpečném dětském hřišti kousek od Vás. Chcete si sami zalyžovat? Ponechte nám svoje ratolesti na hlídání, u nás je zábavy dost. Naši zkušení animátoři užijí s dětmi příjemný aktivní čas.

DĚTSKÉ PROGRAMY

Trávíte prázdniny s dětmi? Nabízíme Vám výhodné balíčky pro celou rodinu. Jsou nejen ekonomické, ale umožní Vám spolu strávit nadstandardní čas plný společných zážitků. U nás máte možnost vyzkoušet širokou škálu aktivit od turistiky, přes kulturní výlety po sportovní, třeba i bikové túry. A že máte rozdílnou výkonnost? Naše půjčovna elektrokol to vyřeší. I děti s Vámi zvládnou krásný výlet po okolí.

PROGRAMY PRO SENIORY

Máte čas během celého roku? Máte chuť stále poznávat nové kraje? I pro Vás jsme připravili několik druhů balíčků, které Vám za výhodných podmínek nabídnou spoustu zážitků. Vemte svoje známé a vyražte mimo hlavní sezonu třeba za námi do Gruzie. Kavkazská příroda Vás určitě zaujme, stejně jako mnoho kulturních památek a odpočinete si u nás v Green line hotelu Ethnograph ve Wellness centru či při masáži. Ušijeme Vám program na míru, můžete vyzkušet více zážitků.