Počátek GREEN LINE HOTELU

Počátek GREEN LINE HOTELU

Úplný začátek myšlenky, začátek naší existence, prvopočátek fungování GREEN LINE HOTELU ETHNOGRAPH.

Ta myšlenka v nás už zrála dlouho… spojit to, co jsme dosud dělali s nějakými ideály o přírodě, jejím zachování a životním prostředí. Není lehké se prosadit tam, kde je již zajetá konkurence. A tak náš plán prosadit se tam, kde ještě o konkurenci nemůže být řeč, dal první popud k založení podnikání v Gruzii. V mnoha ohledech lépe nastavená a jednoduchá pravidla nás překvapila a hlavně byla výhodou. Jinak pole neorané, ale naprosto čisté. Naše cesty se tedy mohou ubírat směrem, kam chceme jít. Jen prospěšnosti té cesty musíme přesvědčit vrchnost, aby nám k našemu podnikání dala zelenou, ale hlavně Vás, jako naše zákazníky 🙂 A to je daleko těžší úkol.

Takže k malému představení GREEN LINE HOTELU ETHNOGRAPH… v naprosto čisté a krásné kavkazské přírodě vzniká ubytovací kapacita, která chce zachovat svoje okolí tak, jak je a využít ho k plné spokojenosti našich klientů. Klademe důraz na kvalitu našich potravin, které chceme získávat od místních malých farmářů (podpora místního malého chovatelství, zemědělství a osídlení horských oblastí), využijeme naprosto čistou horskou vodu, která hravě předčí kvalitu i vyhlášené ledovcové vody v Evropě, seženeme zdroje výborného gruzínského vína z několika vinných gruzínskcýh pěstitelských oblastí a vyrobíme si vlastní pivo podle tradičních českých receptur tak, aby bylo oceněno mnoha návštěvníky tak, jak je české pivo ve světě oceňováno.

A na druhé straně chceme ale zajistit udržení těchto vstupních komodit a být vzorem pro nejen pro okolní podniky a podnikatele, ale i pro obyčejné jednotlivce. Chceme zajistit třídění a zpracování našeho odpadu v ekologickém duchu tak, abychom co nejvíce šetřili to krásné, co nám ta příroda nabízí a zachovali ji co nejdéle v podobě, jakou ji známe dnes.

Pojďte nám se vším pomoci, pojďte se k nám připojit!! A pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, sem s nimi! Rádi Vás vyslechneme, rádi zase zlepšíme i maličkou část…

Takže kdy vlastně začínáme? Po několikerém odložení bodu nula, jsme stanovili první otevření hotelu na počátek prosince!!! Už nyní je tedy možnost objednávat, už nyní je možnost se k nám přidat 🙂 Rádi Vás uvítáme!!!

Podobné novinky